Про нас

Корпорація “Українські мінеральні води” працює з 1994 року і є одним із лідерів з реалізації лікувально-столових мінеральних вод.

Торгові марки продукції, які представляє Корпорація “Українські мінеральні води”, – це відомі своєю якістю та багатовіковою історією мінеральні води, що здобули популярність серед споживачів та були відзначені численними нагородами на різноманітних конкурсах і виставках в Україні та за кордоном.

Ми представляємо два найбільших заводи з видобутку та розливу мінеральної води в Україні: “Свалявські мінеральні води” та “Куяльник”.

spivrobitnitstvo7
228397962_328358112360363_3039927565336452110_n

Продукція

Наша корпорація пропонує мінеральні води з відомих український джерел — Сваляви та Куяльника, аби кожен зміг  знайти найкращий комплекс цілющих компонентів, необхідних організму.  

В асортименті продукції – лікувальні мінеральні води Сваляви. Природа Закарпаття створила воду з м’яким смаком, що піклується про вас, особливо при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, печінки та інших органів людського організму. А ми зберігаємо цілющу воду гідрокарбонатно-натрієвого борного типу (Поляну Квасову, Лужанську та Сваляву) живою навіть у бутильованому вигляді, доступною у будь-який час для вас.

Наша корпорація також пропонує продукцію “Заводу “Куяльник”. Це відома лікувальна та столова вода хлоридно-натрієвого типу, що нормалізує pH крові та підтримує водно-сольовий баланс. В асортименті: “Куяльник” і “Куяльник I” помірної і малої мінералізації, а також такі унікальні продукти, як питна негазована вода “Сімейна” для щоденного вживання та збагачена киснем негазована питна вода “Тонус Кисень”.

Наша місія

Основна місія нашої компанії – реалізація якісної мінеральної української води, що зберігає цінність природи і несе користь споживачеві.

Організм людини складається на 65% з води. Ми прагнемо, щоб ви не просто пили рідину, а обирали корисну для організму воду.

Якість та безпеку мінеральних та столових вод контролюємо на заводах завдяки професійним акредитованим лабораторіям, які перевіряють усі партії продукції.

Ми модернізуємо технології видобутку та виробництво, аби піклуватись про організм було простіше, а жити безпечніше.  Аби природній ресурс заряджав вас щодня.

Більше інформації