Сімейна

У сучасному світі мінеральні столові води стають важливими через все більше забруднення джерел води. Кожен фактор води важливий: з якого джерела вона добувається, як відбувається розлив і доставка споживачам.

Питна вода Сімейна бере свій початок у легендарному джерелі Куяльник і проходить обробку на Одеському заводі мінеральних вод. Перед тим, як її розливати, ми знижуємо вміст мінеральних солей, але при цьому зберігаємо природну якість і корисні мікроелементи завдяки новітній технології.

Рекомендована норма для здорової дорослої людини — 1,5-2 літри води щодня. Низький вміст солей робить нашу воду придатною для щоденного вживання і не завдає шкоди організму.

Сімейна вода також відмінно підходить для приготування їжі. Вона не залишає накипу на посуді. Зручна упаковка у пляшках об'ємом 6 літрів дозволяє мати завжди питну воду вдома і готувати смачні страви.

Сімейна вода в закладах ХоРеКа і в офісах

Багато готелів, кафе, ресторанів, автозаправок вибирають саме негазовану воду Сімейна. Перш за все, вона смачна, чиста і м'яка, гарантує відмінний смак і насиченість напоїв та страв. Чай і кава прекрасно заварюються, розкривають свої нотки, а на професійному обладнанні не залишається накипу.

Використання води Сімейна в торгових точках з високою прохідністю клієнтів довело на практиці комерційну вигоду використання даної питної води для приготування гарячих напоїв та економію на ремонті устаткування.

Офісні працівники також вважають за краще використання бутильованої води Сімейна замість привізної води невідомого походження, в кращому випадку видобутої з колодязя. Перш за все, вони відзначають більш високі смакові якості чаю і кави, приготованих на основі води Сімейна.

Історія води Сімейна відома завдяки родовищу Куяльник, яке набуло популярності у XIX столітті. Вода з Куяльника була корисною для лікування шлунково-кишкових захворювань, але через високий вміст солей не всі могли її вживати.

Сімейна вода стала важливою альтернативою, бо містить менше мінералів, але залишалася природною. Сьогодні вона популярна серед українських споживачів, які розуміють важливість питної води для здоров'я незалежно від віку.

Сімейна вода не вимагає призначення лікаря, має приємний смак і є чистою, бо видобувається з підземних джерел. Питна бутильована вода Сімейна підходить для всіх вікових груп. Завдяки низькій мінералізації і відсутності газу, її можна вживати навіть дітям з самого раннього віку, а також використовувати для приготування дитячого харчування та напоїв, оскільки її очищення проводиться без будь-яких хімічних компонентів, що можуть шкодити маленькому організму.

Також ця вода підходить для людей похилого віку, яким потрібно пити достатню кількість води, але обмежено мінералами. Її якість підтверджується лабораторним контролем і сертифікатами якості.

Хімічний склад мг/дм3
Натрій-калій Na++
≤200
Кальцій Са2+
<20
Магній Mg2+
<20
Хлориди СL-
250
Сульфати SO42-
<100
Гідрокаробонати HCO3-
<150
Загальна мінералізація, г/дм3

0,1-1,0