Куяльник Ⅰ

Лікувальні властивості води з Куяльницького водного родовища були відомі людям з 1833 року. Щоб випробувати на собі чудодійну силу природної мінеральної води, люди долали сотні і тисячі кілометрів. Сьогодні для цього не обов'язково відвідувати знаменитий курорт, досить купити в найближчому магазині мінеральну воду Куяльник I.

Природна мінеральна вода Куяльник I видобувається з глибинної свердловини і розливається в пляшки автоматизованим способом. Якість мінеральної води суворо контролюється на всіх етапах виробництва, завдяки чому зберігається її чистота і багатий мінеральний склад. У цілющій воді містяться незамінні мікроелементи, що не перевантажують організм, роблячи воду придатною для всіх категорій споживачів.

Куяльник I - природна лікувально-столова мінеральна вода, належить до хлоридно-натрієвих вод. Вона має помірно низьку природну мінералізацію на рівні 1,9-2,3 г/дм³, що ідеально підходить для щоденного вживання.

Головними лікувальними властивостями мінеральної води Куяльник I є м'яке стимулювання секреторних і моторних функцій шлунка, жовчно-видільної системи, нирок і кишківника. Також вона допомагає підтримувати правильний водно-сольовий баланс, підвищує імунітет, прискорює обмін речовин, допомагає в зниженні ваги. Завдяки низькій мінералізації води, всі вхідні в неї мікроелементи швидше надходять в кровотік, надаючи сприятливий вплив на весь організм.

Один стакан цієї води заповнить денну потребу в природних мінералах, підтримає водно-сольовий баланс, попередить зневоднення і утримає необхідні вітаміни і мікроелементи. Куяльник I відмінно тонізує не тільки шлунково-кишковий тракт, а й весь організм, чудово втамовує спрагу, нормалізує роботу нервової системи і підвищує стресостійкість. Куяльник I часто обирають молоді, активні люди, які багато рухаються, займаються спортом і ведуть активний спосіб життя. Ця мінеральна вода допомагає щодня залишатися в доброму здоров'ї і настрої.

Люди вже в 1834 році помітили омолоджуючі властивості Куяльницьких вод і грязей. Тоді куяльницьку воду можна було випити на курорті на березі лиману. А з 1948 року воду Куяльник можна було купити для оздоровлення вдома. Сучасна корпорація "Українські Мінеральні Води" продовжує цю традицію, розливаючи воду за сучасними стандартами без хімічної очистки, щоб зберегти її природні властивості.

На початку XX століття вчені провели докладні дослідження мінеральної води Куяльник. Вона набирає корисних солей, проходячи через різні шари підземних вод, що надає їй унікальний смак і багатий склад. Під землею високий тиск і температура призводять до природного синтезу газоподібних, рідких і твердих речовин. В результаті цього ми маємо м'яку солонувату мінеральну воду Куяльник I, корисну для нас.

Мінеральна вода Куяльник I рекомендується для щоденного вживання, позитивно впливає на травлення та органи травлення. Вона допомагає шлунку, жовчовидільній системі та підшлунковій залозі працювати ефективніше. Ця вода стимулює утворення і виділення травних соків, які розщеплюють білки, жири і вуглеводи.

Механізм її дії полягає в тому, що вона впливає не лише безпосередньо на органи травлення, але й активізує нейрогуморальні процеси, що поліпшують функцію шлунка, кишечника та ферментний обмін. Завдяки низькій мінералізації, корисні речовини з води Куяльник I швидше потрапляють в кров, поліпшуючи обмінні процеси в  тканинах, сприяючи активності мозку та знижуючи стрес.

Ця вода також допомагає покращити функцію жовчовидільної системи, нормалізувати хімічний склад жовчі та зміцнює імунітет та зменшуює запальні процеси.

Хімічний склад мг/дм3
Натрій-калій Na++
600-750
Кальцій Са2+
15-30
Магній Mg2+
25-40
Хлориди СL-
850-950
Сульфати SO42-
120-180
Гідрокаробонати HCO3-
250-350
Загальна мінералізація, г/дм3

1,9-2,3