Одеський завод мінеральної води "Куяльник"

Історія

Історія мінеральної вода “Куяльник” починається з 1833 року, коли до Одеси прибув доктор медицини Ераст Андріївський. Він переконав міську владу створити на березі Куяльницького лиману грязелікарню, де було обладнано бювет. Воду з бювета стали застосовувати як питну, а згодом і для лікування. У 1868 курорт розширили та створили парк. А в 1873 була побудована залізниця, що з’єднала лиман з морським портом і залізничним вокзалом.

За понад 50 років курорт набув шаленої популярності, тож вже у 1892 році за проектом відомого архітектора Миколи Толвінського була побудована нова, одна з найкрасивіших у країні лікарня, а мінеральну воду “Куяльник” почали активно застосовувати також для покращення травлення та профілактики роботи шлунка.

Промисловий розлив мінеральної води «Куяльник» було розпочато у 1948 році на території курорту. У 1961 році поряд з курортом було побудовано завод з розливу мінеральної води у скляну пляшку. 

Нині Одеський завод мінеральної води «Куяльник» — сучасне підприємство з власною лабораторією, оснащеною високоточним обладнанням, що відповідає міжнародним стандартам мінеральних вод.

Цілющі властивості

Вода “Куяльник” має корисний склад, тож щоденне вживання допоможе зберегти здоров’я,  стабілізувати вагу, покращити обмін речовин та привести організм у тонус. Вода з Куяльницького джерела насичена натрієм та хлоридом. М’який смак надає низький вміст кухонної солі та мікроелементи, серед яких: калій, кальцій, магній, а також аніони хлору, що підвищують її лікувальні властивості.

Печінка

Мінеральна вода «Куяльник» сприяє утворенню шлункового соку, який впливає на процес травлення. Дія хлоридно-натрієвої мінеральної води зумовлена не тільки безпосереднім її впливом на органи травлення, але й впливом на процеси, що активізують утворення ферментів.

Якщо мінеральну воду злегка підігріти, то вона надасть  протизапальний ефект, зменшить больові відчуття та усуне спазми у шлунку.

Важливо! Мінеральна вода «Куяльник» підходить для людей зі зниженою або нормальною кислотністю шлунку.

Серце

Хлоридно-натрієва вода «Куяльник» дуже швидко впливає на склад крові за рахунок малої мінералізації, стимулює обмін речовин у тканинах за рахунок кальцію, покращує активність кори головного мозку, чудово підвищує загальний тонус організму. Магній у складі води приводить у норму показники артеріального тиску, а також зміцнює нервову систему.

 

 *Лікарі рекомендують пити таку воду під час важких фізичних і розумових навантажень.

Система Травлення

Сприяє утворенню шлункового соку, що покращує моторику, впливає на процеси, що активізують утворення ферментів — тим самим сприяє правильному розщепленню жирів, білків та вуглеводів. Якщо мінеральну воду злегка підігріти, то вона надасть  протизапальний ефект, зменшить больові відчуття та усуне спазми у шлунку.

Важливо! Мінеральна вода «Куяльник» підходить для людей зі зниженою або нормальною кислотністю шлунку.

Селезінка

Мінеральна вода «Куяльник» підсилює жовчоутворення та жовчовиділення, покращує фізико-хімічні властивості жовчі, важливої у перетравленні та засвоєнні жирів, нормалізує пігментний і білковий обміни. Багато хто відмічає, що після курсу застосування у них нормалізувалась вага і покращився обмін речовин. Також вона добре розріджує вміст жовчного міхура і сприяє відтоку жовчі та виведенню шлаків з організму.

Походження та видобуток

Мінеральна вода «Куяльник» добувається зі свердловин Верхньосарматського водоносного горизонту глибиною 90 м. Проходячи 300 м через породи вапняку, вода насичується природним шляхом мінералами та збагачує свій хімічний склад. Загальний рівень мінералізації коливається від 3 до 4 г на літр. властивості та оригінальний смак у первозданному вигляді.

Оскільки свердловини знаходяться поруч з місцем розливу води в пляшки, це дозволяє донести до споживача всі лікувальні властивості та оригінальний смак у первозданному вигляді.

Контроль якості

Завод «Куяльник» поєднує інноваційні технології та найвищі стандарти чистоти з дбайливим ставленням до цінного ресурсу — природної води. Чистота є основним принципом нашого заводу. Ми ретельно контролюємо всі аспекти виробництва, починаючи з джерела води й до фінального упакування. Наші приміщення обладнані спеціальними системами фільтрації повітря, що дозволяє зберігати оптимальну чистоту навіть у найчутливіших зонах.

Сертифікати, які затверджують, що виробництво мінеральної води заводу “Куяльник” виконується згідно вимогам ДСТУ та ISO.