Партнерство

Корпорація “Українські мінеральні води” піклується про якість та оригінальність представленої продукції, а на заводах точно дотримуються всі технологічні процеси для збереження властивостей кожної марки мінеральної лікувальної та столової води.

Щоб не допустити втрати властивостей продукції під час транспортування, зберігання і доставки в торгові точки компанія здійснює логістику тільки через офіційних дистриб’юторів з виконанням територіального принципу відповідальності.

По всій Україні діє дистрибуційна мережа, що виключає можливість підробки продукції, втрати її якостей в процесі транспортування, неправильне зберігання на складі, потрапляння на полиці магазинів продукції з простроченим терміном зберігання або порушеною цілісністю упаковки.

Всі дистриб’ютори проходять регулярну перевірку уповноваженими співробітниками корпорації, працюють з нашою компанією за договірними умовами, в яких чітко прописаний порядок роботи і логістика мінеральних вод, а також цінова політика компанії УМВ.

З питань співпраці звертайтеся, будь ласка, до представників компанії Українські мінеральні води та офіційних дистриб’юторів у вашому регіоні. Тільки вони нададуть можливість оптово-роздрібного придбання якісної продукції представлених торгових марок, а також всі необхідні документи, що підтверджують якість лікувальних і столових мінеральних вод.

098-500-30-08

Телефон

098-500-30-08

Відділ маркетингу

098-500-30-08

Відділ логістики та постачання