Завод "Свалявські мінеральні води"

Історія

Перші згадки про свалявську мінеральну воду датуються XV ст. Доступ до спорудженої поблизу купелі мали лише місцеві чиновники і духовенство.

В середині XIX ст. розпочався розлив мінеральної води, і популярність її стала стрімко зростати.

Сьогодні Завод “Свалявські мінеральні води” — це високотехнологічне підприємство, яке дбайливо зберігає свої традиції з початку першої промислової експлуатації мінеральних джерел.

Завод здійснює видобування і розлив цілющих мінеральних вод під ТМ Поляна Квасова, Лужанська і Свалява.

Природні мінеральні води підрозділяються на класи в залежності від іонного та катіонного складу, наявності мікроелементів. Свалявські мінеральні води відносяться до лікувально-столових, тому можуть використовуватись як для повсякденного застосування, так і для профілактики, лікування багатьох захворювань.

Видобуток мінеральної води з глибинних свердловин регламентовано законом, а на кожній оригінальній пляшці продукції вказується номер і місце розміщення свердловини.

Особливості

Вода з підземних джерел Сваляви є унікальним даром природи. Формуючись в товщі земної кори, вона проходить природне очищення і насичується солями, мікроелементами, корисними біологічно активними компонентами. Концентрація мінералів в лікувальній воді становить не менше 1 грама на дм3. Щоб розлита в пляшки вода зберігала цілющі властивості, в неї додається природний вуглекислий газ. Герметичне пакування запобігає попаданню повітря до води при транспортуванні і зберіганні, тому її смак і властивості залишаються у своєму первозданному вигляді.

 

Саме гідрокарбонатні натрієві борні води, які добуває Свалявський завод, вважаються найсмачнішими. Тривалий час свалявські води відносили до боржомської групи. Однак після низки додаткових досліджень природні води Свалявщини сформувались в окремий тип, і було доведено, що Поляна Квасова перевершує грузинську воду за багатьма аспектами.

Контроль якості

Дбаємо про високі стандарти якості продукту, що гарантує оздоровлюючий ефект

Пишаємося рівнем контролю якості, що робить нашу воду кращою в Україні

Сертифікати, які затверджують, що виробництво мінеральної води заводу “Свалявські мінеральні води” виконується згідно вимогам ДСТУ та ISO.

  • Проводиться щогодинний лабораторний аналіз хімічного та мікробіологічного складу води, яка розливається в пляшки, відповідно до європейських норм
  • Хімічний і мікробіологічнийаналіз води, яка розливається в пляшки, проводиться згідно з європейськими нормами кожну годину, з перевіркою в власних акредитованих лабораторіях заводу.
  • Суворо перевіряється якість готової продукції. З кожної партії кілька пляшок води відбираються для повторної перевірки в лабораторії. Дослідження проводяться на прогресивному обладнанні.
  • Завдяки подвійному контролю якості, мінеральна вода заводу Свалявські мінеральної води на сьогоднішній день є кращою в Україні.
  • Свалявська мінеральна вода  відповідає всім вимогам ДСТУ і має сертифікацію УкрСЕПРО.